2012-05-24
Kroz svet insekata Srbije
image

Izložba Prirodnjačkog muzeja u Beogradu: "Kroz svet insekata Srbije", gostuje u Zavičajnom muzeju tokom oktobra meseca 2017. godine.

Na taj način, nastavlja se uspešna saradnja izmedju Prirodnjačkog muzeja u beogradu i Zavičajnog muzeja Petrovac na Mlavi, a Vama se pruža priika da nakon "Svedoka prošlosti" i "Nebeskih lovaca" upoznate i raznolikost insekata Srbije.

Dobrodošli!!!

2017-10-02
Kroz svet insekata Srbije
2017-06-29
Fudbal u Petrovcu na Mlavi do 1980-ih
Dokumentarna izložba o istoriji petrovačkog fudbala. Otvorena je do 5. avgusta 2017. godine. Dobrodošli u Zavičajni muzej!