2012-05-24
Kroz svet insekata Srbije
image

Izložba Prirodnjačkog muzeja u Beogradu: "Kroz svet insekata Srbije", gostuje u Zavičajnom muzeju tokom oktobra meseca 2017. godine.

Na taj način, nastavlja se uspešna saradnja izmedju Prirodnjačkog muzeja u beogradu i Zavičajnog muzeja Petrovac na Mlavi, a Vama se pruža priika da nakon "Svedoka prošlosti" i "Nebeskih lovaca" upoznate i raznolikost insekata Srbije.

Dobrodošli!!!

2017-11-03
erotyCorn
Izložba slika Miće Adamovića: "erotyCorn", svečano će biti otvorena 3.11.2017. godine u galeriji Zavičajnog muzeja, u 19 sati, i biće aktuelna