Kolektiv Zavičajnog muzeja - Petrovac na Mlavi svim prijateljima naše i vaše ustanove kulture, želi srećnu i uspešnu godinu Novu!

Od 17.03. do 13.04.2017. godine u galeriji Zavičajnog muzeja aktuelna je izložba: Srednjevekovni nakit iz zbirki Narodnog muzeja Kragujevac.

Utorak, 18. april 2017. godine, u galeriji Zavičajnog muzeja u Petrovcu na Mlavi, otvaranje izložbe "Pjer Križanić - crteži i karikature"

Dokumentarna izložba o istoriji petrovačkog fudbala. Otvorena je do 5. avgusta 2017. godine. Dobrodošli u Zavičajni muzej!

Izložba Prirodnjačkog muzeja u Beogradu: "Kroz svet insekata Srbije", gostuje u Zavičajnom muzeju tokom oktobra meseca 2017. godine.

Izložba slika Miće Adamovića: "erotyCorn", svečano će biti otvorena 3.11.2017. godine u galeriji Zavičajnog muzeja, u 19 sati, i biće aktuelna do 15. decembra. Dobrodošli!

2017-11-03
erotyCorn